Protokol

 
 

İlçemizdeki Resmi Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Listesi

 

Ünvan Adı ve Soyadı
Kaymakam Mustafa HARPUTLU
   
Belediye Başkanı Adem Murat YÜCEL
C.Başsavcısı Musa TAŞKIN
Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanı Aydın ÇOLAK
Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet PINARBAŞI
Alanya Hamdullah Emin Paşa Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Mehmet Durdu ÖNER
Baro Temsilciliği Av. İbrahim ERTUŞ
Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Fatih GÜLTEKİN
Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi İşletme Fakültesi Dekan Prof.Dr. Hasan GÜNEŞ
Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dekanı V. (Uhde) Prof. Dr. Ahmet PINARBAŞI
Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekan V.(Uhde) Prof. Dr. Ahmet PINARBAŞI
Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Alanya Meslek Yüksek Okulu Müdürü Prof. Dr. Süleyman UYAR
Alanya Hamdullah Emin Paşa Üniversitesi Turizm Fakültesi Dekan V. (Uhde) Prof.Dr. Mehmet Durdu ÖNER
Alanya Hamdullah Emin Paşa Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi Dekan Prof.Dr. Zeynep Onur ÜSTÜN
   
İlçe Jandarma Komutanı Bnb. Serkan AKBABA
İlçe Emniyet Müdürü Haşim ÇAKMAKLI
Sahil Güvenlik Bot Komutanı S.G.Yüzbaşı Erdinç KARADENİZ
 
HAKİMLER
1.A.C.Mahkemesi Başkanı Aydın ÇOLAK
2.A.C.Mahkemesi Başkanı Mehmet Selim KARAKUZU
 
NOTERLER
1. Noter Reşat DURAN
2. Noter V. Nurşen SAR
3. Noter Muhammet HALICI
4. Noter Veysel DİNÇARSLAN
5. Noter Mehmet BULCA
 
SİYASİ PARTİLER (İKTİDAR)
AK Parti İlçe Başkanı Mustafa BERBEROĞLU
SİYASİ PARTİLER (ANA MUHALEFET)
CHP İlçe Başkanı  Ali TAKAVÜT
T.B.M.M. GRUBU BULUNAN SİYASİ PARTİLER
MHP İlçe Başkanı Mustafa TÜRKDOĞAN
HDP İlçe Başkanı Filit SALA
 
BAŞBAKANLIK VE DEVLET BAKANLIĞINA BAĞLI KURULUŞLAR
İlçe Müftüsü Mustafa TOPAL
ADALET BAKANLIĞINA BAĞLI KURULUŞLAR
Alanya L Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Müdürü Ali Şeref KÜL
Alanya Denetimli Serbestlik Müdürü Musa ÖZCAN
AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞINA BAĞLI KURULUŞLAR
Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Ahmet ÇELİK
Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Fikret NAMAL
Huzurevi Müdürü Esra ÖZARSLAN
ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞINA BAĞLI KURULUŞLAR
Alanya Sosyal Güvenlik Merkezi Müdür V. Uz. Berrin KARACA
Çalışma ve İş Kurumu Alanya Hizmet Merkezi Selami HARMAN
ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞINA BAĞLI KURULUŞLAR
Tapu Müdürü Çetin ÖZDEMİR
Antalya Kadastro Müdürlüğü Alanya Birimi Nail ÖZYILDIZ
ENERJİ VE TABİİ KAYNAKLAR BAKANLIĞINA BAĞLI KURULUŞLAR
Edaş Müdürü Yunus BAŞARI
GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞINA BAĞLI KURULUŞLAR
Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Erdal TAMRAK
Kredi ve Yurtlar Kurumu Alanya Yurt Müdürü Selim BEYHAN
GIDA,TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞINA BAĞLI KURULUŞLAR
İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Mehmet RÜZGAR
GÜMRÜK VE TİCARET BAKANLIĞINA BAĞLI KURULUŞLAR
Gümrük Müdürü Orhan MERCANLI
İÇİŞLERİ BAKANLIĞINA BAĞLI KURULUŞLAR
Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü İlkay SATILMIŞ
İlçe Nüfus Müdürü Hasan BAŞARAN
Bölge Trafik Denetleme İstasyon Amiri Erkan SEVİNÇ
Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü Hüseyin GÜNEY
Göç İdaresi İlçe Grup Başkanı Ramazan ŞİMŞEK
KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞINA BAĞLI KURULUŞLAR
Müze Müdürü Seher TÜRKMEN
Halk Kütüphanesi Müdürü Ahmet KOLCUOĞLU
Turizm Danışma Bürosu Zeki GÜZEL
MALİYE BAKANLIĞINA BAĞLI KURULUŞLAR
Mal Müdürü Salih TAŞDEMİR
Milli Emlak Müdür V. Yakup YILDIZ
Vergi Dairesi Müdürü Nakip KARAKUŞ
Hazine Avukatı Nuray Ayman
MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞINA BAĞLI KURULUŞLAR
İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin ER
MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞINA BAĞLI KURULUŞLAR
Askerlik Şubesi Başkanlığı Ütğm.Yavuz EREK
ORMAN VE SU İŞLERİ BAKANLIĞINA BAĞLI KURULUŞLAR
Orman İşletme Müdürü Yücel SÖNMEZ
DSİ.13. Bölge Müd.Alanya Projeleri Baş.  
Meteoroloji İstasyon Müdürü Nizamettin HİŞAN
Doğa Koruma ve Milli Parklar Şefi Mevlüt KODAL
SAĞLIK BAKANLIĞINA BAĞLI KURULUŞLAR
İlçe Sağlık Müdürü Dr. Abdullah YAĞDIR
İlçe Toplum Sağlığı Merkezi Müdürü Dr. Dilek YÜKSEL
Sahil Sağlık Denetleme Merkezi Tabibi Durmuş KUTLU
Devlet Hastanesi Baştabibi Dr. Tevfik YAZAN
Ağız Diş Sağlığı Merkezi Baştabibi Dr. Ali KURŞUN
ULAŞTIRMA BAKANLIĞINA BAĞLI KURULUŞLAR
Karayolları 133. Şube Şefi Burak YEŞİLYURT
Liman Başkan V. Mustafa AKDOĞAN
PTT Arslan KARA
Telekom Müdürü Yılmaz DEMİR
 
RESMİ BANKALAR
T.C Ziraat Bankası Müdürü Alanya Şb. Abdullah TORUN
T.C Ziraat Bankası Müdürü G.Pınarı Şb. Murat YENİ
T.Vakıflar Bankası Alanya Şb. Müdürü Nuran Aslan
T.Vakıflar Bankası Sanayi Şb. Müdürü Cumhur ŞENEL
T.Halk Bankası Alanya Şb. Müdürü Murat ŞANKAL
T.Halk Bankası Sanayi Şb. Müdürü Oğuzhan OĞUZ
 
T.B.M.M. GRUBU BULUNMAYAN SİYASİ PARTİLER
BBP İlçe Başkanı Fevzi DuranYILDIRIM
DSP İlçe Başkanı Metin OKTAY
DP İlçe Başkanı Bilal GÜNDOĞAN
DYP İlçe Başkanı Mustafa YILMAZ
SP İlçe Başkanı Sinan AKTAŞ
LDP Parti Mustafa DİLEKÇ
VP İlçe Başkanı Hasan Faruk KURTOĞLU
BDP İlçe Başkanı Fahrettin KİRAZ
HEPAR İlçe Başkanı Kısmet KAÇAR
GP İlçe Başkanı Rekabi SATI
HYP İlçe Başkanı Mustafa ALİOĞLU
ÖDP İlçe Başkanı Sıddık YILDIZ
TP İlçe Başkanı Mehmet DURAN
BCP İlçe Başkanı Zeki ELVAN
MYP İlçe Başkanı Mustafa KORKMAZ
HAP İlçe Başkanı Mehmet KARACAOĞLU
   
EMEP İlçe Başkanı Halil ÇALIŞKAN
TKP İlçe Başkanı Volkan DAĞLI
BTP İlçe Başkanı İsa TOK
 
BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ
Belediye Meclis Üyesi Zihni ASİLTÜRK
Belediye Meclis Üyesi Abdullah SÖNMEZ
Belediye Meclis Üyesi Emin HATİPOĞLU
Belediye Meclis Üyesi Erkan DEMİRCİ
Belediye Meclis Üyesi Fahrettin Kerim AYDOĞAN
Belediye Meclis Üyesi Kerim BAŞKAPTAN
Belediye Meclis Üyesi Mustafa TUNA
Belediye Meclis Üyesi Mehmet KULA
Belediye Meclis Üyesi Abdullah ÖZTÜRK
Belediye Meclis Üyesi Erdoğan TOKTAŞ
Belediye Meclis Üyesi Müzeyyen Gökçen NAZİFOĞLU
Belediye Meclis Üyesi Yusuf HASTÜRK
Belediye Meclis Üyesi Mehmet ŞENLİ
Belediye Meclis Üyesi Mehmet KURAL
Belediye Meclis Üyesi Nefise DEVELİOĞLU
Belediye Meclis Üyesi Adem ER
Belediye Meclis Üyesi Tunahan KASAPOĞLU
Belediye Meclis Üyesi Kerim ERTEKİN
Belediye Meclis Üyesi Fatma Melike NAZİFOĞLU
Belediye Meclis Üyesi Celal TAŞKIN
Belediye Meclis Üyesi Mehmet Ali TEKİN
Belediye Meclis Üyesi Hasan BASAR
Belediye Meclis Üyesi Ali UĞUR
Belediye Meclis Üyesi Hasan ÖZDEMİR
Belediye Meclis Üyesi Garip KODAL
Belediye Meclis Üyesi Fahri BAYSAL
Belediye Meclis Üyesi Mustafa TOKSÖZ
Belediye Meclis Üyesi Alper BİRER
Belediye Meclis Üyesi Arif TOK
Belediye Meclis Üyesi Ahmet BÜKÜŞ
Belediye Meclis Üyesi Mustafa KEŞOĞLU
Belediye Meclis Üyesi Erol FAZLIOĞLU
Belediye Meclis Üyesi Gökhan SİPAHİOĞLU
Belediye Meclis Üyesi Şükrü CİMRİN
Belediye Meclis Üyesi Mustafa ARAS
Belediye Meclis Üyesi Eray ERDEM
Belediye Meclis Üyesi Ertuğrul AKAY
 
MESLEKİ KURULUŞLAR – ODALAR
Kent Konseyi Başkanı Nurhan ÖZCAN
Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet ŞAHİN
Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Veliddin YENİALP
Elektrikçiler ve Elektronikçiler Odası Bşk. Turan SAĞLAMEL
Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Nuri DEMİR
Serbest Muhasebeciler ve Mali Müş. Odası Kerim GÖKÇEOĞL
Kuyumcular Odası Başkanı Hasan ÇAVUŞOĞLU
Mobilyacılar Doğr. ve Hızarcılar Odası Bşk. Hüseyin ALATAŞ
Metal Ağaç İşleri Odası Başkanı Kerim TAŞ
Münibüsçüler Odası Başkanı Doğan BACAK
Pansiyoncular ve Lokantacılar Od. Bşk. Hüseyin DEĞİRMENCİ
Pazarcılar ve Manavcılar Odası Başkanı Hasan YİĞİT
Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Durmuş Ali AKKAYA
Alanya Veteriner Hekimler Odası Başkanı Kenan ERSOY
 
MESLEKİ KURULUŞ TEMSİLCİLİKLERİ – ODA TEMSİLCİLİKLERİ
Diş Hekimleri Oda Temsilciliği Murat ÖZÇELİK
Eczacılar Odası Temsilciliği Türker Babalık
Elektrik Mühendisleri Odası Alanya Temsilciliği Ümit MİROĞLU
Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Ali DİM
Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Ali DARI
Harita Mühendisleri Odası Tems. Abdullah AKBAŞ
İnşaat Mühendisleri Odası Murat YILDIZ
Makine Mühendisleri Odası Tems. Musa ERGEN
Mimarlar Odası Temsilciliği İbat BOSTANCI
Peyzaj Mimarları Odası Temsilciliği Hasan AKÇAOĞLU
Tabipler Odası Tems. İbrahim AYDIN
TÜRSAB- Türkiye Sey.Acent.Bölgesel Yürt.Krl. Suat ÇAVUŞOĞLU
Ziraat Odası Başkanı Turgut MUSLUOĞLU
 
ÖZEL BANKALAR
Akbank Alanya Şb. Müdürü Levent BEZEN
Akbank Damlataş Şb. Müdürü Özlem ÖZTÜRK
Alternatif Bank Güneri ÖZDEK
   
Deniz Bank Alanya Çarşı Şb. Müdürü Abdullah Önder ÇAKIR
Deniz Bank Alanya Şb. Müdürü Şükrü ŞENEL
Finansbank Alanya Kredi Kolay Şb. Müdürü Aydın ÖZ
Finansbank Alanya Şb. Müdürü Mehmet VURAL
Fortis Bank Alanya Sanayi Şb. Müdürü Murat GÖLYERİ
FİBABANK Alanya Şb. Müdürü Erkay ALKAP
Fortis Bank Alanya Şb. Müdürü Fatih GENÇ
Garanti Bankası Alanya Şb. Müdürü Bülent TOKMAK
Garanti Bankası Şekerhane Şb. Müdürü Şenay ÖZBİLGİN
HSBC Hasan Hüseyin GÜVERCİN
İNG Bank Hasan BAĞIŞLAR
T.İş Bankası Alanya Şb. Müdürü Hüseyin ALAKENT
Şekerbank Kubilay SOLMAZ
T.İş Bankası Çarşı Şb. Müdürü Özlem COŞKUN
TEB Oktay DURAN
Tekfenbank Ali ERDOĞMUŞ
Yapı ve Kredi Bankası Alanya Keykubat Şb.Müdürü Caner ASLAN
Fibabank Alanya Şubesi Başkanı Erkay ALKAP
Yapı ve Kredi Bankası Alanya Şb. Müdürü Ayşe GUR
 
DERNEKLER
THK Alanya Şubesi Başkanı Alptuğ BİLDİRİCİ
Kızılay Derneği Alanya Şb.Bşk. Mustafa KANDEMİR
ALTİD Burhanettin SİLİ
EĞİTİM BİR SEN Abuzer Gündoğan
TÜRK EĞİTİM SEN Burhan ULU
EĞİTİM SEN Ali KOCA
HABER SEN Mahmut AYATA
SES(Sağlık Emekçileri Sendikası) Çağdaş YILDIZ
DİYANET SEN Mustafa GÜNER
TÜRK DİYANET SEN Derya İNCİ
Alanya Çevre Koruma ve Dayanışma Derneği (ALKOD) Ömer GÖKER
ALÇED (Çevre Eğitim ve Mavi Bayrak Derneği) Şerefnur KAYHAN
 
FAHRİ KONSOLOSLUKLAR
Norveç Krallığı Fahri Konsolosluğu Mustafa Nüvit ÖZKAN
Kazakistan Fahri Konsolosluğu Ahmet CEBECİ
Danimarka Fahri Konsolosluğu Metin ATALAY
İsveç Fahri Konsolosluğu Hilmi TOKUŞ
Finlandiya Fahri Konsolosluğu Kuddusi MÜFTÜOĞLU
Letonya Fahri Konsolosluğu Nurkan ŞAŞMAZ
Belarus Fahri Konsolosluğu Fatih AKIN
Brezilya Fahri Konsolosluğu