BAKAN ÇAVUŞOĞLU'NDAN KAYMAKAM HARPUTLU'YA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
 
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Alanya Kaymakamı Mustafa HARPUTLU 'ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
 
Bir dizi etkinlikler için Alanya'ya gelen Dışişleri Bakanımız Mevlüt ÇAVUŞOĞLU'nun ilk durağı Alanya Kaymakamlığı oldu. Antalya Milletvekilleri ile birlikte Alanya Kaymakamlığına gelen Bakan ÇAVUŞOĞLU, Hükümet Konağı önünde protokol tarafından karşılandı.
 
KAYMAKAM HARPUTLU BAKAN ÇAVUŞOĞLU'NA BRİFİNG VERDİ
 
Alanya Kaymakamı Mustafa HARPUTLU 'nun göreve gelmesinin ardından ilk kez Alanya Kaymakamlığı'na gelen Bakan ÇAVUŞOĞLU, Hükümet Konağı bahçesinde gerçekleşen protokol karşılamasının ardından Kaymakamlık makamına çıktı. Makamda Alanya Kaymakamı Mustafa HARPUTLU, Dışişleri Bakan Mevlüt ÇAVUŞOĞLU 'na çalışmalar hakkından kısa bir brifing verdi.
 
BAKAN ÇAVUŞOĞLU HOLLANDALI ÇİFT İLE BULUŞTU
 
Alanya'ya yerleşen Hollandalı Verboon çifti, Alanya Kaymakamlığı önünde Dışişleri Bakanı Mevlüt ÇAVUŞOĞLU ile bir araya geldi.
 
Son dönemde Hollanda ile yaşanan gerilimden sonra Türkiye'nin Dışişleri Bakanı Mevlüt ÇAVUŞOĞLU 'nun haklı olduğunu dile getiren Hollandalı Verboon çifti, "Yaklaşık 15 yıl boyunca Arap ülkelerinde yaşadıktan sonra Alanya'ya yerleşme kararı aldık. Çavuşoğlu'nu bir Hollandalı olarak sonuna kadar destekliyorum. Hem Türkiye hem de Çavuşoğlu davasında sonuna kadar haklıdır. Biz Türk insanını ve Türkiye'yi çok sevdik. Hollanda'da yaşayan iki çocuğumuz var. Çocuklarımızla da konuştuk, sanıyorum biz eşimle birlikte bundan sonra hayatımızın sonuna kadar Türkiye'de, Alanya'da yaşayacağız" dedi.
 
  
Türkiye Cumhuriyeti Alanya Kaymakamlığı
Alanya Hükümet Konağı 07400, Alanya-Antalya
Telefon:
90 242 513 19  07 Faks: 90 242 513 12 35 E-posta: yaziisleri@alanya.gov.tr
 
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •