ALANYA’DA COŞKULU BAYRAM
 
Alanya’da resmi bayram kutlaması protokol, siyasetçiler ve vatandaşların katılımı ile coşku içerisinde gerçekleşti. Mübarek Ramazan Bayramı münasebetiyle Alanya Belediye Düğün salonunda düzenlenen bayramlaşma programı yüksek katılımla gerçekleşti.
 
Dışişleri Bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu, İlçe Kaymakamımız Mustafa Harputlu, Alanya Belediye Başkanı Âdem Murat Yücel ve İlçe Protokolü’nün katıldığı resmi bayramlaşma programına halkın ilgisi büyük oldu.
 
     
 
İLÇE PROTOKOLÜ HUZUREVİ’Nİ ZİYARET ETTİ
Alanya Belediye Düğün Salonunda gerçekleşen resmi bayramlaşma programı sonrasında İlçe Kaymakamımız Mustafa Harputlu ve ilçe protokolü Alanya huzurevi ile cezaevinde kalan mahkûmları ziyaret ederek bayramlarını kutladı.
 
Huzurevi sakinleri ile tek tek bayramlaşarak sohbet eden İlçe Kaymakamımız Mustafa Harputlu, “Bizim inancımıza göre yaşlılarımız önemli. Peygamberimiz Hz. Muhammed (SAV); 'Aranızda ihtiyarlar olmasaydı belalar üzerine sel gibi yağardı' diyor. Sizlerin duası sayesinde bizler millet olarak, devlet olarak belalardan ve felaketlerden korunuyoruz. Hepinizin mübarek Ramazan Bayramını kutlarım” dedi.
 
Huzurevi sakinleri, İlçe Kaymakamımız Mustafa Harputlu ve protokole Bayram ziyaretinden dolayı teşekkür ederek, çeşitli vesileler ile kendilerinin hatırlanıp ziyaret edilmelerinden dolayı memnuniyetlerini belirttiler.
 
          
 
BAYRAMDA MAHKÛMLAR UNUTULMADI
 
Ramazan bayramı programı çerçevesinde, Mahmutlar L Tipi Açık Ceza İnfaz Kurumunu da ziyaret eden İlçe Kaymakamımız Mustafa Harputlu ve ilçe protokolü, tutuklu ve hükümlülerle bayramlaştı. Cezaevi bahçesinde toplanan mahkûmların tek tek ellerini sıkarak bayramlarını tebrik eden İlçe Kaymakamımız Mustafa Harputlu, cezaevinde kalanlara geçmiş olsun dileklerini ileterek, önümüzdeki bayramları aileleri ve sevdikleri ile geçirmeleri temennisinde bulundu. Kaymakam Harputlu, “Biz millet olarak büyük bir aileyiz. Nasıl aileler bayramlarda bir araya gelirse bizde sizlerle biraraya geldik” dedi.
 
           
Türkiye Cumhuriyeti Alanya Kaymakamlığı
Alanya Hükümet Konağı 07400, Alanya-Antalya
Telefon:
90 242 513 19  07 Faks: 90 242 513 12 35 E-posta: yaziisleri@alanya.gov.tr
 
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •