KAYMAKAM Harputlu hal esnafıyla bir araya geldi.
Alanya Kaymakamı Mustafa Harputlu, Alanya Hal’ini ziyaret ederek esnafın sorunlarını dinledi, üretim satış ve ihracat hakkında bilgi aldı.
Alanya Hal Komisyoncuları Derneği’nin ev sahipliğinde Alanya Kaymakamı Mustafa Harputlu, Başsavcı Yasin Emre, ALKÜ Rektörü  Ahmet Pınarbaşı, Alkü Hastanesi Başhekimi Adil Bülent Taşbaş, Ağı Ceza Reisleri ve Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney Alanya Toptancı Hali’nde incelemelerde bulundu.

Alanya’da ürün çeşitliliği tarımımızın zenginliğidir
 Alanya Kaymakamı Mustafa Harputlu 62 işyerinden oluşan Alanya Toptancı Hali esnafını tek tek ziyaret etti. Her işyerinde satılan ürünler hakkında Kaymakam Harputlu’ya bilgi verildi. Ziyaret sırasında Alanya Kaymakamı Mustafa Harputlu esnafın taleplerini ve isteklerini de dinledi. 1,5 sat süren ziyaretin ardından kısa bir değerlendirme yapan Alanya Kaymakamı Mustafa Harputlu, “ haldeki esnafımızın durumunu görmek, onlarla Alanya’daki tarımın durumunu ele almak için bir araya geldik. Son derece verimli bir ziyaret oldu. Alanya birçok ile hatta yurt dışına farklı ürünler gönderiyor. Bu da ilçemizdeki tarımın çeşitliliğini ortaya koyuyor “ dedi.
 
Verimli bir ziyaret oldu
Türkiye Halciler Federasyonu Başkan Yardımcısı ve Alanya Hal Komisyoncuları Derneği Başkanı Adem Kaya ise, Alanya Hali’ne gelerek esnafa moral veren, Kaymakam, başsavcı, rektör, başhekim ağır ceza reisleri ve Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney’e tek tek teşekkür ederek, “ oldukça verimli bir ziyaret oldu. Alanya’nın değerli yöneticilerine sorunlarımızı ve taleplerimiz iletme şansı bulduk “ dedi.
 
 
 
 
 
Türkiye Cumhuriyeti Alanya Kaymakamlığı
Alanya Hükümet Konağı 07400, Alanya-Antalya
Telefon:
90 242 513 19  07 Faks: 90 242 513 12 35 E-posta: yaziisleri@alanya.gov.tr
 
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •